Nakliye Depolama Hizmeti

Nakliye Depolama Hizmeti ve diğer Lojistik hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lojistik firmamızla şimdi iletişime geçiniz.

Nakliye Depolama Hizmeti

Nakliye Depolama Hizmeti yapan lojistik firmamız sayesinde tüm depolama işlemleriniz sıfır sorun politikası anlayışıyla yerine getirilmektedir. Nakliye Depolama Hizmeti için şimdi firmamızla iletişime geçiniz.

Konteyner Taşımacılığı

Konteyner taşımacılığı, özellikle global çapta ürün ve mal ticareti gerçekleştiren şirketler için harika lojistik çözümlerden biridir.

Havayolu Taşımacılığı

Havayolu taşımacılığı, kara ve denizyolu taşımacılığından bazı noktalarda biraz daha farklı işleyen taşımacılık hizmeti türüdür.

Karayolu Taşımacılığı

Karayolu taşımacılığı; lojistik ve nakliyatta yaygın bilinen kamyon, tır gibi araçlarla taşımacılık çözümlerini içerir.

Yurtdışı Taşımacılığı

Yurtdışı taşımacılığı, ürünlerin bir ülkeden farklı bir ülkeye nakledilmesini içeren ve son derece dikkat gerektiren önemli lojistik faaliyetlerinden biridir.

Tehlikeli Madde Taşımacılığı

Tehlikeli madde taşımacılığı, bahse konu ürünler incelendiğinde oldukça dikkat gerektiren ve güvenliğin sağlanmasının önemli olduğu lojistik hizmetlerinden biridir.

Parsiyel Taşımacılığı

Parsiyel taşımacılığı, birden fazla müşteriye aynı anda hizmet sağlamayı içeren lojistik çözümlerinden biridir.

Lowbed Ağır Yük Taşımacılığı

Lowbed ağır yük taşımacılığı, lojistik şirketlerinin sunduğu nakliyat hizmetlerinden biridir.

Gümrükleme Hizmetleri

Gümrükleme hizmetleri, özellikle uluslararası ithalat ve ihracat gerçekleştiren şirketler için sunulan lojistik çözümlerinden biridir.

Depolama Hizmetleri

Depolama hizmetleri; bozulmaya müsait, tehlikeli veya sakıncalı ürünlerin stoklanması ihtiyacı üzerine inşa edilmiş bir hizmettir.

Yurtiçi Taşımacılığı

Yurtiçi taşımacılığı, daha çok evden eve nakliyat gibi yöntemlerle bilinen nakliyat ihtiyaçlarını kapsayan lojistik hizmet türlerinden biridir.

Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu taşımacılığı ile daha kaliteli, daha güvenli lojistik hizmetleri, lojistik firması olarak tüm nakliye işlemlerinizi sorunsuz yerine getiriyoruz.

Nakliye Depolama Hizmeti

Nakliye Depolama Hizmeti’da güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunuyoruz, aynı zamanda müşterlerimiz için maliyet konusunda uygun çözümler üretmekteyiz.

Nakliye Depolama Hizmeti

Nakliye Depolama Hizmeti, ürünlerin güvenliği, sorunsuz depolanması açısından Ada Transport Lojistik firması olarak, bu alanda en iyi hizmeti vermekteyiz.

Nakliye Depolama Hizmeti

Depolama hizmetleri; özellikle ticari hayatta elde tutulan bozulmaya müsait, tehlikeli veya sakıncalı ürünlerin stoklarında kolaylık sağlama ihtiyacı üzerine inşa edilmiş bir hizmet türüdür. Lojistik hizmet sınıfı altında verilen depolama hizmetleri, ürün gruplarına ve depolama ihtiyaçlarına göre çeşitlilik göstermektedir.

Ürünler ve ürün stokları konusunda yaşanabilecek problemler nedeniyle maddi zararların önüne geçmek için, mutlaka profesyonel depolama hizmeti alınmalıdır. Depolama alanında tecrübesi yüksek olan, global çapta birçok referansı bulunan Ada Lojistik, bu alandaki tüm ihtiyaçlar için çözüm üretmektedir.

Depolama hizmetleri aracılığıyla; şirketlerin, stok tutma sorumluluğu bulunan kişi ve kurumların yüksek depo masrafları, karmaşık depo düzenleri ve depolamaya uygun olmayan çalışma şekli nedeniyle zamanla ortaya çıkan stok kaybı, stok takip kaybı gibi problemlerin önüne geçilebilmektedir. Ürün ve mallar için alanında profesyonel hizmet sunan kurumsal firmalar sayesinde verim arttırılırken masraflar azaltılmakta, takip kolaylaştırılmaktadır.

Depolama hizmetleri açık hava depolama, kapalı hava depolama, soğuk depolama gibi hava koşullarına göre sınıflandırılabilir. Aynı zamanda depolama hizmetlerinde ürün ve ilgili kişi veya kurumun çalışma şekline göre geleneksel depo, yüksek trafikli depo, otomatik depo çeşitleri de bulunur. Ada Lojistik firmasından alınabilecek depolama hizmetleri için en çok bilinen bazı depolama türleri aşağıdaki gibidir.

Açık Hava Depolama Hizmeti
Açık hava depolama hizmeti; genel olarak etrafı ve üzeri kapalı olmayan, böylelikle depolanan ürün ve malların sıcak veya soğuk sınırlandırması olmadan bölgenin hava durumuna göre açık bir şekilde depolanması sağlanır. Açık depolarda bulunan ürünler sıcaktan, soğuktan veya ıslanmadan korunma gibi ihtiyaçlar duymazlar. Bu bakımdan yağmur, güneş, fırtına gibi hava olaylarından etkilenmezler. Açık hava depoları kapalı yapılar olmasa da etrafı saha güvenlik tedbirleri nedeniyle tel örgü, duvar, metal çit gibi alanı koruyacak yapılarla çevrilir. Böylelikle depolanan ürünler için ortam sınırı olmazken aynı zamanda güvenlik elde edilmiş olunur.

Kapalı Depolama Hizmeti
Kapalı depolama hizmeti, açık hava depolama hizmetinin aksine etrafı kapalı yapılar ile hava durumları, günlük hava olayları gibi unsurlardan etkilenmeye müsait ürünler için verilen bir depolama hizmet çeşididir. Kapalı depolama ihtiyaçlarına karşın sektöründe dünya geneline depolama hizmeti veren Ada Lojistik, tedarik zinciri için optimizasyon konusunda en iyi desteği sunmaktadır.

Soğuk Hava Depolama Hizmeti
Soğuk hava deposu hizmeti, kapalı depo hizmeti sınıfına girmektedir. Soğuk hava depoları depolama hizmetinin özel bir türüdür ve öncelikli amacı depolanacak ürünü bozulmaya karşı koruyarak soğuk bir şekilde muhafaza etmektir. Soğuk hava depoları sayesinde ürünlerin ve malların raf ömürleri, ticari değerleri koruma altına alınabilmektedir. Soğuk hava deposu yapısı gereği mutlaka özenli hazırlanmış olmalı ve belirli aralıklarla ısı, ürün takibi yapılmalıdır. Bu noktada tecrübeli ekibiyle soğuk hava deposu hizmeti sunan Ada Transport Lojistik ile çalışmak, depolama ihtiyaçları için etkili bir çözüm olacaktır.