Ada Lojistik

Yurtdışı nakliye, konteyner nakliye ve diğer lojistik hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lojistik firmamızla şimdi iletişime geçiniz.

Ada Lojistik

Ada Lojistik, 2002 yılında Mersin’de kurulmuş global lojistik şirketidir. Sektörde geçirdiği 20 yılı aşkın deneyimiyle Ada Lojistik, nakliyat ve lojistik sektörü için çeşitli çözümler sunar. Şehir içi, şehirler arası, uluslararası taşımacılık alanında elde ettiği kazanımlar ve sertifikalarla birlikte taşımacılık ihtiyacı bulunan kişilere ve kurumlara uzman desteği sağlamaktadır.

Faaliyet süresi boyunca güvenilir taşımacılık ilkelerini benimsemiş Ada Lojistik, kişilerin yanı sıra kurumsal firmaların ürün ve madde taşımacılığında da hizmetler sunmaktadır. Firmamızdan alınabilecek lojistik hizmetlerin tamamında güvenilir taşımacılığı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Firmamızın kişiler ve kuruluşlar için sunabileceği hizmetler şu şekilde sıralanabilir;

Daha Güvenli & Daha Hızlı

Denizyolu, konteyner, havayolu, karayolu, parsiyel, tehlikeli madde, lowbed ağır yük, gümrükleme hizmetleri, yurtdışı ve yurtiçi taşımacılığı, depolama hizmeti ve daha fazlası.

Ada Lojistik’in sunduğu bu hizmetler, kişilerin ve kuruluşların lojistik sektörü içinde ihtiyaç duyduğu tüm önemli noktaları kapsamaktadır. Evden eve nakliyattan uluslararası nakliyata dek her türlü taşımacılık faaliyetleri, firmamızın uzman ve alanında deneyimli ekipleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Ekibimizin ilk önceliği güvenliği sağlamak, hizmeti doğru bir biçimde sunabilmek ve müşterilerimizi memnun etmektir.

Bu hizmet anlayışıyla birlikte Ada Lojistik, 20 yılı aşkın sektör tecrübesinden ve geçmişten bugüne bizlerle iş birliği sağlayarak referansımız olan kuruluşlarla birlikte faaliyetlerine devam etmektedir. Lojistik alanında gerek sunduğu hizmet çeşitliliği gerek hizmetlerine karşın gösterdiği profesyonel yaklaşım ile önemli bir isim haline gelmiştir. Sunduğu gümrükleme, uluslararası nakliyat, parsiyel taşımacılığı gibi hizmetlerle dünyanın her yerinde çeşitli kuruluşlarla iş birlikleri gerçekleştirmiştir.

Ada Lojistik firmamızın bugün sektördeki en önemli isimlerden biri haline gelmesinden gurur duyuyor, temelinin atıldığı Mersin’den adımızı tüm dünyaya duyurmuş olmanın mutluluğunu paylaşıyoruz. Firmamızdan alacağınız her hizmette ihtiyacınıza yönelik üreteceğimiz çözümlerle sizlerle birlikte büyümeye devam ediyoruz. Global çapta lojistik alanında Türkiye’yi en iyi şekilde temsil ediyor, tüm ülkelerde Ada Lojistik firmamızın itibarını tazelemekten mutluluk duyuyoruz. Nakliyat, taşımacılık, gümrükleme veya diğer tüm lojistik ihtiyaçlarınız için Ada  Lojistik firmamıza ulaşabilir, profesyonel ekibimizden en kaliteli desteği alabilirsiniz.