Suudi Arabistan Nakliye Firmaları

Suudi Arabistan Nakliye Firmaları

Suudi Arabistan en önemli jeopolitik konuma sahip ülkelerden biridir. Özellikle petrol gibi kaynaklar bakımından oldukça önemli Pazar ülkelerinden biridir. Bu nedenlerden dolayı Suudi Arabistan nakliye firmaları yoğun talep görmektedir. Ada sayesinde bütün lojistik veya hizmeti ihtiyacınızı karşılamanız mümkündür. Suudi Arabistan gibi ülkelere çeşitli da yaygın şekilde görülür. taşımacılığı daha fazla prosedürü ve izni bünyesinde barındırır. Kurumumuz bu konuda da oldukça tecrübeli şekilde sizlere yardımcı olur. Yanıcı, patlayıcı, kimyasal özelliklere sahip ürünler tehlikeli madde taşımacılığı içerisinde bulunur. Bu gibi ürünlerin taşınması için çeşitli evrakların bulunması gerekir. Devlet tarafından istenilen evraklar alınmaz ise taşıma işlemine izin verilmez.

Adr belgesi adı verilen evrak taşımacılığı içerisinde tehlike madde taşımak için kullanılan izin belgesi olarak karşımıza çıkar. taşımacılığı içerisinde tehlikeli maddeler genellikle tankerler ile taşınmaktadır. Suudi Arabistan tehlikeli madde alışverişi fazla olan ülkelerin başında gelir. Kullanım olarak ve Suudi Arabistan üzerinde fazla görülmektedir. Karayolu çok fazla tercih edilmeyen taşıma türlerinden biridir. Çünkü rota ve güzergah olarak Suudi Arabistan karayoluna taşımacılığı için pek uygun değildir. Kurumumuz Ada Lojistik sayesinde bütün süreci kaliteli şekilde yönetebilirsiniz. Şirketimiz 20 yılı aşkın süredir varlığını sürdüren deneyimli kurumlardan biridir. Bu tecrübe sayesinde her türlü hizmet verimli şekilde size sunulur.

Suudi Arabistan Nakliye Fiyatları

Suudi Arabistan; sınırları içerisinde kutsal toprakları barındırmasının turizmi geliştirmesi ve petrol açısından verimli toprakları bulunması sebebiyle dünyanın en zengin ülkeleri arasındadır. Ancak bu zenginliğini sadece turizme ve petrole borçlu değildir. Ayrıca küresel bir ticaret merkezi olması ve dünya ticaretinde söz sahibi olması da bu zenginliğinde önemli bir pay içermektedir. Hal böyle olunca Suudi Arabistan, ülkemiz için de küresel ticarette önemli bir yol arkadaşı olmaktadır. Bu sebeple ülkemizdeki da Suudi Arabistan ile çokça çalışmasına istinaden Suudi Arabistan Nakliye Fiyatları oldukça ucuz olmaktadır. Ayrıca denizyolu, karayolu ve havayolu nakliyelerinin her biri farklı ihtiyaçlara göre kolayca kullanılmaktadır.

Suudi Arabistan'a nakliye işlemleri nasıl yapılmaktadır?

Suudi Arabistan; Arap yarım adasının başlangıcında bulunmaktadır. Bu sebeple ülkemize çokta uzak olmayan bir ülkedir. Ülkemizden karayoluyla Suudi Arabistan'a kolayca varılabilir. Ayrıca ülkemiz ile yakın dost ve siyasi birliktelikleri olan bir ülkedir. Bu sebeple Suudi Arabistan ile yaptığımız ticari ve lojistik işlemler bürokratik beklemeler ve zorluklar olmadığı için oldukça kolay olmaktadır. Suudi Arabistan ile yaptığımız nakliye işlemleri genellikle ulaşımın kolay olması sebebiyle karayoluyla olmaktadır. Bunun bir diğer sebebi de karayolu nakliyesinin Suudi Arabistan'a nakliye işleri için daha az maliyetli olması sebebiyle daha ucuza gelmesi olarak gösterilebilir.

Suudi Arabistan'a nakliye ücretleri oldukça ucuzdur.

Mekke, Medine, Riyad ve Cidde gibi çok büyük ve gelişmiş şehirleri olan Suudi Arabistan'a ulaşım da kolaydır. Bu sebeple ülkemizdeki birçok firma maddi çıkarları gereği gerek turizm için olsun gerek ticaret için olsun Suudi Arabistan ile karayolundan ulaşım sağlar. İthalat ve ihracat gibi ticari işlerinizde karayolu ulaşımı en sağlıklısı olabilir. Bu sebeple Suudi Arabistan ile ticaret yapıyorsanız sizde karayolu ulaşımını kullanmalısınız. Suudi Arabistan'dan Türkiye'ye ticari işler için nakliye fiyatları 2023 yılı itibariyle 1000 Euro'dan Türkiye'den Suudi Arabistan'a yapılan ticari işler için nakliye fiyatları 2023 yılı itibariyle 1200 Euro'dan başlamaktadır. Görüldüğü üzere Suudi Arabistan ile Türkiye arasında yapılan ithalat ve ihracat gibi ticari işler için kullanılan karayolu nakliyesinde Suudi Arabistan Nakliye Fiyatları da oldukça ucuzdur.

Suudi Arabistan Limanları

Ad Dammam, Al Jubayl, Duba, Jeddah, Jizan, Rabigh, Ra's al Khafji, Mishab, Ras Tanura, Yanbu' al Bahr, Madinat Yanbu' al Sinaiyah, Riyadh

Taşımalarınız için iletişime geçebilirsiniz.

Daha Fazla
İçerik

×