Rusya Nakliye Firmaları

Rusya Nakliye Firmaları

Rusya nakliye firmaları yoğun şekilde ilgi gören konulardan biridir. Ada Lojistik Rusya ve Türkiye arasında her türlü hizmetini sizlere kolay şekilde sunar. Rusya bilindiği üzere dünya üzerinde yüz ölçümü büyük olan ülkelerin başında gelir. Bu nedenle nüfusun fazla olduğu ve geniş pazara sahip olan ülkelerden biridir. Rusya ile Türkiye arasında demiryolu taşımacılığı hariç neredeyse her yöntem yaygın şekilde kullanılabilmektedir. Bunun temel nedeni Karadeniz kıyısı bulunan Rusya, Türkiye'ye deniz komşudur. Bu nedenle taşımacılığına elverişli yapıya sahiptir. Aynı şekilde bakımından da kullanışlı ve pratik güzergaha sahip ülkelerden biridir. Diğer dünya ülkelerinden farklı olarak Rusya ile boru hattı taşımacılığı da yaygın şekilde kullanılır.Rusya Nakliye Firmaları nakliyelerini hem denizyolu,hem ile yapmaktadır.Karayolu Taşımacılığı biraz daha zaman isteyen bir taşımacılıktır. ise daha kısa sürede adrese varmaktadır.Bu nedenle denizyolu daha çok tercih edilmektedir.

Doğalgaz ülkemize Rusya üzerinden gelmektedir. Ayrıca çeşitli enerji kaynakları konusunda da Türkiye ile Rusya arasında boru hattı üzerinden lojistik yapılmaktadır. Hatta bu konu ile ilgili yakın zamanda Türkiye Cumhuriyeti ile Rusya arasında kamuoyuna açık toplantı gerçekleştirmiştir. Toplantıda Türkiye'nin boru hattı taşımacılığı ile merkezi üs olması ve diğer Asya ülkelerine dağıtımın Türkiye üzerinden yapılması konusu geçmiştir. Buda Türkiye ve Rusya arasında barış ve dostluk anlaşmalarının pekişmesi haline gelmiştir. Bu nedenle uluslararası lojistik olarak iki ülke arasındaki alışveriş oldukça verimli şekilde karşımıza çıkar. Ada Lojistik sayesinde Rusya ve Türkiye arasında ihtiyaç duyduğunuz her türlü lojistik hizmeti almanız mümkün olacaktır.

Rusya Nakliye Fiyatları

Dünya'da en çok ticari ve lojistik faaliyette bulunduğumuz üç ülkeden biri Rusya'dır. Rusya dünya ekonomisinin Amerika Birleşik Devletleri ile birlikte önde gelen ülkelerinden biri olarak nitelendirilebilir. Bu sebeple ülkemizden Rusya'ya denizyolu, ve karayolu gibi her çeşit nakliye işlemi her gün yapılmaktadır. Bunların fiyatları da sürekli değişmektedir. Bunun temelde çeşitli sebepleri vardır. Bunlardan en önemlisi Rusya'nın şu an bir savaş içinde bulunması olarak söylenebilir. Rusya'ya savaş yüzünden başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere birçok Avrupa ve Dünya devleti ambargo koymuş durumda. Bu durum Rusya'ya yapılan nakliye işlemlerini hem zorlaştırma da hem de fiyatları dengesizleştirmektedir. Rusya Nakliye Fiyatları, bu dengesizliklere rağmen yaygın iş ağları ve Rusya'yla şuan için olan iyi siyasi durumumuz sebebiyle çok ucuz fiyatlara kaliteli ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.

Navlun bedellerinin ucuz olması konusunda Rusya'nın Karadeniz'de olması avantajdır.

Rusya'nın Karadeniz de kıyısı olması sebebiyle ülkemizden denizyolu nakliyesi yapılması çok kolaydır. Yıllardır da yüksek düzeylerde ticaret yaptığımız için Rusya ile ülkemiz arasında nakliye işlemleri oldukça profesyonel hal almıştır. Bu işlemlerde özellikle büyük köklü firmalar yer almaktadır. Yukarıda bahsettiğimiz gibi Rusya'nın navlun bedellerinde çeşitli sebeplerden değişiklikler olmaktadır. Ancak bu köklü firmalar Rusya'nın Karadeniz'de olması avantajını da tecrübeleriyle birleştirerek Türkiye ile Rusya arasındaki navlun bedellerini olabildiğince sabit ve ucuz tutmaktadırlar.

Türkiye Rusya Arası Navlun Bedelleri Ne Kadardır?

Türkiye ile Rusya arasında hem ithalat hem ihracat sürekli bir şekilde yapılmaktadır. Genellikle Karadeniz üzerinden denizyolu nakliyesiyle yapılan bu işlemler ucuz olmaktadır. Rusya Nakliye Fiyatları ve Türkiye'den Rusya'ya navlun bedelleri ihracat ve ithalat için ayrı ayrı hesaplanmaktadır. 2023 yılı itibariyle Türkiye'den Rusya'ya gönderilen ticari malzemeler için navlun bedeli Türkiye'nin herhangi bir ilinden Rusya'ya 500 Euro'dan Rusya'dan ülkemize gönderilen ticari malzemeler için navlun bedelleri 1000 Euro'dan başlamaktadır. Sonuç olarak en çok lojistik faaliyet yaptığımız ülkelerin başında gelen Rusya'ya kaliteli ve köklü firmalar ve çok çeşitli yollarla kolayca ve ucuz bir şekilde nakliye işlemleri yapılmaktadır.

Rusya Limanları

Arkhangelsk, Astrakhan, Kaliningrad, Kazan, Khabarovsk, Kholmsk, Krasnoyarsk, Moscow, Murmansk, Nakhodka, Nevelsk, Novorossiysk, Petropavlovsk-Kamchatskiy, Saint Petersburg, Rostov, Sochi, Tuapse, Vladivostok, Volgograd, Vostochnyy, Vyborg

 

Taşımalarınız için iletişime geçebilirsiniz.

Daha Fazla
İçerik

×