Yurtdışı Parsiyel Nakliye Yapan Firmalar

Yurtdışı Parsiyel Nakliye Yapan Firmalar

Ülkemizde yenilikçi ve işi basitleştirici bir yöntem olan Parsiyel taşımacılığı son dönemlerde hem denizyolu nakliyesinde hem nakliyesinde moda olmuştur. Yurt içinde kolaylıkla gerçekleştirilen , lojistik firmalarının bu konuda günden güne daha çok uzmanlaşması sebebiyle içinde mümkün hale gelmiş bulunmaktadır. Ayrıca yurtdışı nakliyelerinin daha çok taşımacılığına uygun hale gelmesi de bu hızı arttırmıştır. Bu fırsatı gören şirketlerde Yurtdışı Parsiyel Nakliye Yapan Firmalar kurarak ya da kendi bünyelerinde bu konuda uzmanlaşarak söz konusu alana girmişlerdir.

Yurtdışı Parsiyel Nakliye Yapan Firmalar Yurtdışı  Parsiyel Yapan Firmalar

Yurtdışı Parsiyel Nakliye Yapan Firmalar ne yapmaktadırlar?

Parsiyel, Kelime anlamıyla tüm olmayan, parçalı anlamına gelmektedir. Parsiyel taşımacılık ise müşterinin malının ve ya hizmetinin maliyetini düşürmek amacıyla bulunmuş teknolojik taşıma yönetimidir. Bu taşıma yönteminde az miktardaki ürünler için bir araç ayırıp diğer yerlerini boş göndermek yerine aynı türde ürünleri bulunan ve benzer noktalara gönderilen ürünlerden bir araç tamamen doldurulup gönderilmesi felsefesine dayanmaktadır. Yurtdışı için bu iş biraz daha zor olabilmektedir. Bazı ülkelere sürekli ticari ve lojistik faaliyet olmadığı için parsiyel taşımacılığı daha zor yapılmaktadır. Ancak bu noktada da birbirine zarar vermeyecek ürünler gruplandırılarak parsiyel taşımacılıkla yurtdışına gönderilmektedir.

Ülkemizde yurtdışına parsiyel taşımacılık yapan firmalar nelerdir?

Ülkemizde lojistik işlerle uğraşan çok sayıda firma vardır. Bunların birçoğu küçük çaplı firmalar olmakla birlikte bir çoğu kurumsal ve deneyime sahip profesyonel firmalardır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi ister olsun ister yurtdışı için olsun parsiyel taşımacılık deneyim ve teknoloji gerektiren işlemlerdir. Ancak ekstra bir yatırım gerektirmediği için ülkemizde bütün ayrıca hem denizyoluyla hem karayoluyla uzmanlıkları doğrultusunda parsiyel taşımacılık yapmaktadırlar.

Sonuç olarak; özellikle yurt dışına az miktarlarda ürün gönderecekseniz parsiyel nakliyeyi tercih edebilirsiniz. Bunun içinde ülkemizde hem denizyoluyla hem karayoluyla parsiyel nakliye yapan Yurtdışı Parsiyel Nakliye Yapan Firmaları mevcuttur. Söz konusu bu firmalarla iletişime geçip mallarınızı kalite ve güvenli bir şekilde yurt dışına hızlıca gönderebilir ve ticaretinize devam edebilirsiniz.Firmamız bu konuda müşterilerine profesyonel kadrosuyla hızlı bir şekilde dönüş yapar.

Daha Fazla
İçerik

×