Gürcistan Nakliye Firmaları

Gürcistan Nakliye Firmaları

Gürcistan, Türkiye için ayrı öneme sahip ülkelerin başında gelir. Bu durumun sebebi Türkiye ile Gürcistan'ın komşu olmasıdır. Tiflis ve Batum gibi şehirlere ülkemizden yoğun şekilde uluslararası hizmeti verilir. Bu sebeple Gürcistan nakliye firması arayışı yaygın biçimde karşımıza çıkar. Ada Lojistik Gürcistan firması arayan kişilere kolay şekilde yardımcı olur. Gürcistan kapı komşumuz olması nedeniyle tercih edilmektedir. tercihi pek fazla görülmeyen ülkelerin başında Gürcistan gelir. taşımacılığı daha pahalı olması ve Gürcistan Türkiye mesafesinin az olması karayoluna yönelimi arttırır. Tırlar ile istenilen uluslararası nakliye sayesinde istenilen ürünler gönderilir. taşımacılığının avantajlı yanları oldukça fazladır.

Fiyat ve maliyet olarak uygun olması nedeniyle yaygın şekilde tercih edilir. Ayrıca kapıdan kapıya denilen taşıma biçimini sağlaması nedeniyle oldukça önemlidir. Günümüzde dağıtım aşamasında daima karayoluna ihtiyaç duyulur. Kapıdan alıp kapıya bırakan sistemi tek başına sağlayan taşıma türüdür. Ayrıca küçük işletmelerin veya az ürün gönderecek kurumların da kullanabileceği yöntemlerden biridir. Ada Lojistik sayesinde istediğiniz bütün uluslararası lojistik desteğini alabilirsiniz. Prosedürler diğer ülkelere nazaran Gürcistan sınır kapısında daha esnektir. İki ülkenin komşu olması nedeniyle bazı anlaşmaların varlığı lojistiği daha kolay hale getirir. Ancak yine de başka ülkeden başka ülkeye nakliye olacağı için belli gümrük hizmeti işlemlerinin yapılması gerekir. Ada Lojistik sizler için tüm sıkıcı prosedürleri halleder.

Gürcistan Nakliye Fiyatları

Komşu ülkemiz olması sebebiyle Gürcistan ile siyasi ve ticari ilişkilerimiz çok fazladır. Bu fazla siyasi ve ticari ilişkiler sebebiyle de Gürcistan ile aramızda sürekli olarak lojistik faaliyetler devam etmektedir. Gürcistan kuzey doğudan sınır komşumuzdur. Tarihsel olarak da çok iletişimimizin bulunduğu Gürcistan ile aramızda 276 kilometrelik sınır ve üç adet sınır kapısı bulunmaktadır. Bu sınır kapıları haftanın yedi günü günün yirmi dört saati aktiftir. Ayrıca Rusya'ya ve Asya'daki Türkmen ülkelerine ilk çıkış noktamız olması sebebiyle Gürcistan, karayollarımızın devamı gibidir. Bu sebeple Gürcistan ile nakliye işlemleri karayoluyla olmaktadır. Posof (Türkgözü), Çıldır (Aktaş) ve Sarp sınır kapılarından günde yüzlerce tır Gürcistan'a ve diğer ülkelere mal göndermek için çıkış yapmaktadır. Komşumuz olması sebebiyle Gürcistan ile ticari ilişkilerimizde çok fazla olmaktadır. Bu ticari ilişkilerde direk Gürcistan'ın her iline ülkemizin her ilinden her türlü karayolu nakliyesi yapılmaktadır. Bu sebeple Gürcistan Nakliye Fiyatları oldukça ucuzdur. Ayrıca karayolu nakliyesinin bu kadar çok olması firmalarını fazlalaştırmıştır.

Gürcistan nakliye fiyatlarında çok firma olması nakliye bedellerini nasıl etkilemektedir?

Gürcistan bize en yakın ülkelerden biridir. Bu sebeple yukarıda bahsettiğimiz gibi her ilden Gürcistan'ın her iline karayolu nakliye işlemi yapılabilmektedir. Nakliye yapılması bu kadar kolay olunca da çok çeşitli ve deneyimsiz firmalar ortaya çıkmıştır. Çok çeşitli, küçük çaplı ve deneyimsiz firmalar daha çok para kazanabilmek için daha pahalı fiyatlar ortaya koymakta ya da daha ucuza yapabilmek için kaliteden fazlasıyla ödün vermektedir. Bu sebeple Gürcistan nakliye fiyatlarında oldukça dengesizlikler olmaktadır. Sizler içinde nakliye işlemlerinizde kendinizi koruyabilmeniz için kaliteli ve doğru firmalarla uygun fiyatlarla çalışmayı tercih etmelisiniz.

Gürcistan nakliye fiyatları ne kadardır?

Türkiye'nin en büyük şehri İstanbul'dan Gürcistan'ın başkenti Batum'a yapılan nakliye işlemleri 2023 yılı itibariyle 1000 Euro'dan Gürcistan'ın başkenti Batum'dan Türkiye'nin İstanbul iline nakliye fiyatları 2023 yılı itibariyle yine aynı Türkiye'den Gürcistan'a olduğu şekilde 1000 Euro'dan başlamaktadır. Ayrıca Gürcistan Nakliye Fiyatları yola çıkış ilinin ve varış noktasının yerine, malın büyüklüğüne ve çeşidine ve teslim sürelerine göre farklılıklar gösterebilir.

Gürcistan Limanları

Batum, Poti, Sokhumi

Taşımalarınız için iletişime geçebilirsiniz

Daha Fazla
İçerik

×