Hollanda Nakliye Firmaları

Hollanda Nakliye Firmaları

Hollanda, yüz ölçümü oldukça küçük ülkelerden biridir. Ancak buna rağmen dünya da oldukça öeremli yere sahip jeopolitik açıdan değerli alanda bulunan ülkelerin başında gelir. Avrupa'nın merkezi olarak görülen Hollanda çeşitli ticaret oluşumlarını beraberinde getirir. Bu nedenle günümüzde birçok yatırımcı Hollanda nakliye firması arayışı ile karşımıza çıkar. Bu arayışa karşılık veya yanıt olarak Ada sorunsuz ve güvenilir şekilde destek sağlar. Hollanda üzerine genellikle havayolu taşımacılığı tercih edilmektedir. Havayolu taşımacılığı kendi içerisinde olumlu ve olumsuz özellikleri barındırır.

Olumsuz özelliklerin başında diğer yöntemlere nazaran daha pahalı maliyete sahip olması gelir. Olumlu yönleri ise hızlı ve süratli olması nedeniyle pratik taşıma yöntemidir. Ayrıca küçük ve az ürünlerin taşınması olanağı olması nedeniyle ufak işletmelere kolaylık sağlar. Küçük işletmeler ve az ürün yapacak firmalar için taşımacılığı pratiktir. Parsiyel taşımacılığı yöntemi tercih edilerek parça parça taşıma olanağı da karşımıza çıkar. Sadece ürünlerin kapladığı alan kadar ücret ödenmesi nedeniyle oldukça elverişli yöntemlerden biridir. yüklerin bedelini hesaplamak için yükseklik x genişlik x boy x ürün adedi olarak hesaplama mümkündür. Bu sayede m³ bakımından gönderilecek ürünlerin ne kadar yer kapladığı ve ne kadar maliyete tekabül edeceği tespit edilir. Ada Lojistik sayesinde Hollanda'ya yasal olan istediğiniz her ürünün nakliyesini yapmanız mümkün olan seçeneklerden biridir.

Hollanda Nakliye Fiyatları

Hollanda doğal güzelliklerinin yanı sıra ekonomi sağlam ve büyük limanları olan bir Avrupa ülkesidir. Denize sıfır ve rakımı da denizi seviyesi altında olan Hollanda ile ülkemiz arasında çok ticaret yapılır. Bu ticari işlemler sebebiyle de Hollanda ile Türkiye arasında nakliye işleri ve lojistik faaliyetler çok fazla olmaktadır. Genellikle denizyolu nakliyesi şeklinde gerçekleşen bu lojistik faaliyetler uzun yıllardır ticaret ve nakliye işleri yapmamız sebebiyle genellikle ucuzdur. Hollanda Nakliye Fiyatları çoğu zaman sabittir. Çünkü Hollanda ile aramızda çok fazla siyasi sorun yoktur ve Hollanda Avrupa Birliği ülkesidir. Avrupa Birliği'nde oldukça güvenilir lojistik yasalar bulunduğu ve Hollanda ve Türkiye'nin buna uyma zorunluğu bulunduğu için iki ülke arasındaki lojistik faaliyetler oldukça sistematik ve az maliyetlidir.

Hollanda'ya karayolu nakliyesi var mıdır?

Hollanda Avrupa kıtasında olmasına rağmen ülkemize uzak bir ülkedir. İngiliz adasının hemen altında bulunan ülke Avrupa'nın kuzeyinde yer almaktadır. Bu sebeple ülkemizdeki firmalar nakliyesi sağlıyor olsalar bile çok yüksek fiyatlar teklif etmektedirler. Çünkü gidilecek yolun uzunluğu geçilecek ülkenin çokluğu bu fiyatları arttırmaktadır. Ayrıca Hollanda denize çok yakın bir ülkedir ve büyük limanlarıyla meşhurdur. Bu sebeple Türkiye'den Hollanda'ya ya da Hollanda'dan Türkiye'ye yapacağınız her türlü nakliye işlemi daha çok denizyolu nakliyesiyle olmaktadır. Denizyolu nakliyesi hem güvenilir ve hızlı olmasının yanı sıra hem de tecrübeli firmalar tarafından yapılması sebebiyle ucuzdur.

Hollanda Nakliye Fiyatları ve navlun bedelleri ne kadardır?

Hollanda Türkiye arası yapılan nakliye işlemleri genellikle ucuzdur. Ayrıca Avrupa Birliği'nin Lojistik standartlarına ve yasalarına uyma zorunluluğu bulunduğu için her ülke için de düzenli ve kolaydır. Bu kolaylık da fiyatlara yansımaktadır. Yeni girdiğimiz 2023 yılı itibariyle Hollanda'dan Türkiye'ye gerçekleştirilen ticari malların taşınması faaliyetleri için navlun bedeli 1500 Euro'dan Türkiye'den Hollanda'ya gerçekleştirilen ticari malların taşınması faaliyetleri için navlun bedeli 2000 Euro'dan başlamaktadır. Ayrıca bütün nakliye işlerinde olduğu gibi Hollanda Nakliye Fiyatlarını da yükün miktarı ve çeşidi, geminin türü, varış ve çıkış noktaları ve teslim süreleri de etkilemektedir.

Hollanda Limanları

Hollanda'da bulunan Rotterdam limanı Avrupa'nın en geniş limanıdır. Ayrıca bu limanın geçmişi 14.yüzyıla kadar uzanmaktadır. Hollanda'da bulunan diğer limanlar ise şunlardır: Amsterdam, Maastricht, Vlissingen, Delfzijl, Dordrecht, Eemshaven, Terneuzen, Utrecht, Groningen, Haarlem, Ijmuiden

 

Taşımalarınız için iletişime geçebilirsiniz.

 

Daha Fazla
İçerik

×